aboutus

GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd

GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd
1 2 3 4
GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Grassearoma
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 8,000,000-10,000,000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Guangdong Grasse Çevre Teknolojisi Co, Ltd Scent makineleri ve iyi bir üne sahip Koku yağları için normatif bir profesyonel üreticisidir,
Araştırma ve Geliştirme, Üretim, İşleme, İşbirliği, Satış, Bakım dahil.
Konforlu, şık, standart, insancıl üretim atölyesine sahibiz; Ürün test süreçlerinin katı standartları; Profesyonel teknik personel ve işletmeler ile çalışanlar arasında ahenkli iş ilişkileri.

Grassearoma, kurulduğundan beri, ürün tasarımı ve geliştirmeye odaklandı! Eşsiz tasarımları ve güvenilir ürün kalitesi, bayilerden ve tüketicilerden büyük övgü kazandı.
Birçok avantajla, estetik ihtiyaçlarda ve kişilik ihtiyaçlarında, psikolojik ihtiyaçlarda ve pratik ihtiyaçlarda farklı tüketicileri tatmin edebiliriz.

Geçmiş

Hizmet

1. Teknik Eğitim Hizmeti

Kullanıcının ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlamasına yardımcı olmak için, müşteri tarafı teknisyeni veya operatörü için kapsamlı, sistematik bir eğitim sağlayacağız.

Bu eğitim kurulum, işletmeye alma, işletme ve bakımı içerir. Kullanıcının eğitimi ve sistem yapımı dokümantasyonuna göre kullanması için çaba gösterin, tüm sistem bağımsız yönetim, işletme, bakım olabilir.

2. Garanti ve Garanti

Ekipmanların her bir bölümü, paket öncesi kaliteyi ve minimum hata oranını sağlamak için sıkı bir şekilde denetlenecektir. “Kullanıcının yatırımını ve verimliliğini tamamen koruyun, kullanıcının gereksinimlerini tamamen karşılayın ve yüklerini azaltın” yönergelerini izleyin.

a). Müşteri Memnuniyeti Anketleri

Şirketimiz müşteri geri bildirimlerine göre memnuniyet anketleri düzenleyecektir. Bu anket sırasında, kullanıcı her türlü kalite problemini ve görüşünü önerebilir, şirket mütevazı bir şekilde dinlenecek, müşteri problemine yönelik olarak anket çalışacak ve kayıt anketini yapıp, müşteriler için dikkatle çözülecektir.

b). Satış sonrası servis

Satış sonrası departman ilk kez müşteri ile temasa geçecek, müşterilerle problemler hakkında etkin bir şekilde iletişim kuracak. Genel arıza problemi için satış sonrası ekibi zamanında telefonla veya uzaktan ağ üzerinden çözecektir. Ciddi arıza problemini çözememek için satış sonrası ekibi sorunu çözmek için zamanında varır.

c). Ömür Boyu Servis

Roult garanti süresinin ötesinde olsa da, yerinde bakım onarım hizmeti veriyoruz, sadece temel masrafları ödüyoruz. Kullanıcılar hala düzenli servis talimatı, uzaktan teknik yardım ve diğer servislerden ücretsiz bakım teknisyeni ekibi alabilirler.

Ekibimiz

1. Satış Ekibi: 23 Personel

2. Pazarlama Departmanları: 8 Kadro.

3. Üretim hatları: 65 Otlar

İletişim bilgileri